Obsługa apartamentów

OBSŁUGA TURYSTYCZNA APARTAMENTÓW

Firma nasza specjalizuje się w krótkoterminowym wynajmie apartamentów w Zakopanem i okolicy. Istniejemy na rynku zakopiańskim od 5 lat. Jesteśmy firmą zakopiańską.

Dzięki naszej pomocy mieszkanie, podczas nieobecności właścicieli,staje się źródłem dodatkowoego dochodu. Na przestrzeni lat osiągamy coraz lepsze wyniki, między innymi dzięki dobrze rozwijającym się kontaktom z licznymi  portalami turystycznymi w kraju oraz poza wschodnimi granicami Polski. Udowodnił to ostatni rok 2013, który  był szczególnie  udany.
Oferujemy kompleksową obsługę apartamentów, w tym:
  • pozyskiwanie gości w zakresie uzgodnionym z klientem,
  • koordynację rezerwacji. Umieszczamy poszczególne apartamenty na naszej stronie i w najlepszych portalach internetowych w Polsce oraz  Rosji, na Ukrainie i  Białorusi. Dzięki temu pozyskujemy wielu nowych gości,
  • kompleksową obsługę, od pierwszego kontaktu z klientem poprzez wręczenie kluczy gościom, po regulowanie płatności, sprzątanie, pranie i drobne naprawy,
  • doradztwo przy urządzaniu i wyposażaniu apartamentu pod kątem wynajmu,
Nasza współpraca  pozwala na korzystanie z apartamentu przez właściciela w dogodnym dla niego terminie. Nie ma z naszej strony ograniczeń co do ilości dni pobytu właścicieli. Prosimy jedynie o  wcześniejszą konsultację.
 
Apartamenty, których obsługą  się zajmujemy promowane są na naszej stronie internetowej www.zakopaneapartamenty.net.pl oraz na kilku innych, sprawdzonych przez nas, internetowych stronach i portalach turystycznych.
Na życzenie klienta przygotowujemy materiały potrzebne do zaprezentowania apartamentu w internecie: zdjęcia, opisy itp.
Rezerwacje prowadzimy w kalendarzu Google w internecie. Właściciel otrzymuje od nas dostęp do kalendarza, dzięki czemu ma na bieżąco wgląd na wszystkie rezerwacje  łącznie z kwotami wynajmu, na podstawie których  następują rozliczenia.
 
Warunki współpracy
 
Prowizja za prowadzenie apartamentu uzależniona jest od położenia obiektu i ustandardu. Właściciel nie ponosi żadnych kosztów ubocznych. Środki czystości, ręczniki papierowe, papier toaletowy, pranie, sprzątanie i drobne naprawy zapewnia nasza firma.. 
Do właściciela należy zaopatrzenie apartamentu w odpowiednią ilość kołder i poduszek, wyposażenie kuchni (garnki, patelnia, sztućce, talerze, szklanki itp.) 
Za dodatkowm porozumieniem z właścicielem dostarczamy także pościel, prześcieradła i ręczniki. 
Za pobyt osób wskazanych przez własciciela (znajomi, rodzina) pobieramy jednorazową opłatę 120 zł (za sprzątanie i zmianę pościeli)..
 
Zapewniamy, że usługi przez nas świadczone wykonujemy profesjonalnie i z najwyższą starannością.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy 
 
Kontakt: Biuro ZakoApartamenty
tel:+48 603 091 780
lub  e-mail: zakopaneapartamenty@gmail.com
Last Minute

last minute
 
Newsletter
Kompleksy Apartamentów
DOMEK KOTWA

DOMEK KOTWA

Pokoje 4 Max osób 8
Kontakt

Biuro Bałtyk Apartamenty

ul.Nowotarska 25,
34 500 Zakopane

tel.+48 603091780

     +48 182001084  /od 9.00 - 18.00/
     +48 721888200

fax +48185412124

email : baltykapartamenty@gmail.com

Zadatek lub opłatę za pobyt możesz zapłacić tutaj:

 

 

NAZWA APARTAMENTU i termin

 

APARTAMENTY

Apartamenty w Krakowie

Facebook